POWRÓT

WYDARZENIA

Kino na szpilkach

Kino na szpilkach
c3d_foto_02.jpg

Kino na Szpilkach to idealne miejsce dla kobiet. Chcesz choć na chwilę zapomnieć, że jesteś mamą, żoną, że musisz napisać raport dla szefa, nakarmić kota? Marzy Ci się czasem chwila dla siebie - zero mężczyzn, zero dowcipów o blondynkach, uwag o parkowaniu? Która z nas tak nie ma? Bez wymówek spotkać się z koleżankami, porozmawiać o torebkach, paznokciach, szpilkach i trendach, bez zbędnych komentarzy obejrzeć "babski" film. Dobrze się bawić, zrelaksować i wygrywać nagrody. Każda z nas zasługuje na chwilę relaksu.

Jeden wieczór w miesiącu, tylko dla nas i tylko z naszymi kobiecymi sprawami. A na deser zawsze „babski" seans filmowy. Zuchwale zapraszamy!

Maratony filmowe

Maratony filmowe
c3d_foto_01.jpg

W cyklu Maratonów Filmowych selekcjonujemy perełki dla fanów danego gatunku. Dobrane tematycznie produkcje, zapewnią miłośnikom hurtowego oglądania filmów fantastycznie spędzony wieczór.

Podczas Maratonów zawsze mamy dla Was specjalne ceny i promocje barowe.

Do zobaczenia w kinie, nocne marki.

Kino Męskie

Kino Męskie
1454731_666340363397225_1014638925_n_Kopiowanie.jpg

Kino męskie - tutaj króluje adrenalina, testosteron i rozrywka z charakterem! To męski świat na wielkim ekranie. Filmy o wybitnych sportowcach, ich niezwykłych wyczynach, rywalizacji i pokonywaniu trudności. O mężczyznach, którzy poszukują wyzwań, żyją z pasją i nie boją się trudnych sytuacji. O prawach, którymi rządzi się męski świat... Rozrywka z charakterem.

Postawmy sprawę jasno, bez zbędnego owijania w bawełnę w ramach cyklu Kino Męskie w CINEMA3D spotykają się faceci, i tylko faceci.

Klasyka

Klasyka
OT_c3d.png

Kochasz teatr, uwielbiasz operę? Marzysz, żeby obejrzeć wybitne adaptacje klasyki dramatu, usłyszeć w najlepszej jakości znane arie operowe? Nic prostszego. Kupujesz bilet do kina, zasiadasz wygodnie w fotelu, niczym w loży i delektujesz się tym, co kochasz. Podczas retransmisji w CINEMA3D prezentujemy wybitne spektakle m.in. z cyklu „National Theatre Live”, czy z Metropolitan Opera.

Raz w miesiącu w CINEMA3D retransmisje spektakli teatralnych i operowych w ramach cyklu Klasyka Teatru/Opery.

Sport na Wielkim Ekranie

Sport na Wielkim Ekranie
LM_C3D.png

Piłka nożna to esencja sportowych zmagań i męskich emocji. Wszystkich tych, którzy pasjonują się sportem, chcą w sportowej atmosferze kibicować swoim faworytom zapraszamy do CINEMA3D na transmisje na żywo z największych piłkarskich stadionów w Europie. Podczas cyklu Sport na Wielkim Ekranie, CINEMA3D przy współpracy z partnerami, transmituje na żywo mecze Ligi Mistrzów UEFA oraz inne europejskie rozgrywki piłkarskie.

Pokazy przedpremierowe

Pokazy przedpremierowe
c3d_foto_03.jpg

Pokazy przedpremierowe w CINEMA3D to wyjątkowa okazja dla wszystkich niecierpliwych! Jeżeli lubisz być pierwszy? Nie możesz doczekać się największych premier? W CINEMA3D mamy dla Ciebie specjalne pokazy przedpremierowe.

Podczas wyjątkowych seansów prezentujemy największe hity filmowe, zanim pojawią się w bieżącym repertuarze kin.

REZERWACJA INDYWIDUALNA

+48 91 322 22 88

REZERWACJA DLA SZKÓŁ I FIRM

+48 91 321 28 40