POWRÓT

DLA FIRM

#
REZERWACJA DLA FIRM +48 91 321 28 40
MOŻESZ TEŻ
DO NAS NAPISAĆ

Poza bieżącą projekcją filmów z repertuaru, umożliwiamy naszym widzom także projekcje grupowe. Posiadamy programy współpracy z instytucjami samorządowymi, oświatowymi oraz atrakcyjne pakiety dla firm i widzów indywidualnych.

FIRMOWE KINO

Firmowe kino to oferta skierowana do firm, które cenią zalety przezywania wspólnych emocji po godzinach pracy. Atrakcyjne ceny voucherów grupowych cieszą się wśród naszych klientów firmowych dużą popularnością.

WYNAJEM SAL KINOWYCH

Proponujemy Państwu wynajem naszych sal kinowych na organizację spotkań, konferencji i szkoleń. Przygotowana przez Państwa prezentacja multimedialna pokazana na dużym ekranie kinowym zrobi na Państwa Klientach i Pracownikach ogromne wrażenie, a wygodne fotele i klimatyzowane sale zapewnią najwyższy komfort pracy.

VOUCHERY

Vouchery, czyli otwarte bilety do kina CINEMA3D, są znakomitym pomysłem na wykorzystanie funduszu socjalnego firmy, a także idealnym prezentem dla pracowników, których chcą Państwo nagrodzić. Mogą być one także wykorzystywane jako nagrody w programach lojalnościowych i konkursach. W naszej ofercie znajdują się zarówno vouchery na seanse 2D, jak i 3D. Vouchery są tańsze od „zwykłych” biletów do kina i mają długi termin ważności - 3 miesiące od daty sprzedaży. Posiadacz VOUCHERA sam decyduje o tytule filmu i terminie projekcji, na którą chce się wybrać. Przy zakupie większych ilości voucherów istnieje możliwość negocjacji cen.REKLAMA W KINIE

Widz kinowy jest zróżnicowany jak repertuar i taka właśnie jest oferta możliwości reklamowych w CINEMA3D. W naszych multipleksach klienci mają do dyspozycji reklamę swoich produktów poprzez rozwiązania:

- ONSCREEN – reklama na wielkim ekranie bezpośrednio przed startem seansu filmowego, w tym pakiety selektywne i targetowane do określonej grupy widzów.
- OFFSCREEN - Akcje promocyjne w kinach to animacja z udziałem hostess, rozdawanie ulotek, ekspozycja produktu (np. wystawienie samochodu), zorganizowanie stoiska promocyjnego, rozwieszenie plakatów reklamowych, rozklejenie nalepek na podłodze lub fotelach kinowych oraz wiele innych.
- SPONSORING SAL KINOWYCH
- SPONSORING PROJEKTÓW SPECJALNYCH